Návrh interiéru

NÁVRH INTERIÉRU BYTU


ŽILINA-BÁNOVÁ

Pre návrh interiéru bytu v Žiline-Bánovej nás oslovil mladý dynamický pár. Keďže kupovali hotový byt od developera, bolo potrebné pracovať s pár momentami, ktoré ovplyvnili celkový koncept. Byt bol kúpený s položenou podlahou a realizovanými povrchovými úpravami stien ako napr. šedé stierky v obývačke aj v kúpeľniach. V celom byte boli už osadené dvere s odlišným drevodekorom ako podlaha. Taktiež bola osadená sanita a ostatné technické vybavenie. Rovnako tak i svietidlá. V prvom kroku bolo teda potrebné analyzovať, čo vieme ponechať a čo je potrebné vymeniť. Výsledky analýzy sme zapracovali do ideového konceptu riešenia. Pri celkovom návrhu interiéru bytu sme staré aj nové ladili do harmonického celku.
Okrem toho sme pre klienta navrhli pár malých vylepšení. Napr. búracie práce zbytočných konštrukcií, pre presvetlenie a zväčšenie priestoru vstupu do bytu. Vytvorenie priestoru pre tajnú špajzu. Zmenu nevhodne navrhnutej nášľapnej vrstvy vo vstupe – kde sme nahradili laminát gresovou dlažbou v dekore mramoru. A v celom byte sme dbali na vytvorenie dostatočného úložného priestoru.
Ak rozmýšľate nad tým s kým vytvárať návrh interiéru bytu a zaujímajú vás ďalšie naše projekty kliknite napr. na odkaz https://inroomhome.sk/projekt/navrh-rekonstrukcie-rodinneho-domu-v-dunajove/

Návrh interiéru
Interiér bytu
Interiér bytu
Interiér bytu
Interiér bytu
Návrh interiéru
Interiér bytu